Oryginalny prezent dla kolegi na urodziny: co wybrać?

Urodziny to jedna z wielu okazji, dla których szukamy upominku. Kupujemy je nie tylko dla osób z najbliższej rodziny, ale często także dla bliskiego kolegi. Co wybrać na oryginalny prezent dla kolegi na urodziny? Gdzie szukać podarunku, który nie będzie ograny?

Wybieramy wyjątkowy upominek dla kolegi na urodziny

Rutyna jest bardzo niepokojąca, gdy kupujemy prezent dla kolegi na urodziny. Żaden facet nie będzie zadowolony, gdy z każdej okazji dostanie taki sam albo bardzo podobny prezent: kosmetyki, krawat, spinkę do krawata, kapcie. Tego typu prezenty najczęściej kupujemy swoim kolegom. Okazuje się jednak, że wystarczy trochę wyobraźni i wysiłku, aby znaleźć prezent, od którego nie będzie wiało nudą i który już na drugi dzień po urodzinach zniknie w najgłębszych zakamarkach szuflady albo szafy.

Trafiony prezent dla kolegi wybierzemy bardzo szybko, gdy tylko uświadomimy sobie, jaki sposób spędzania wolnego czasu preferuje. Wszystkim facetom, którzy lubią spędzać czas oglądając transmisję meczu z piwem w dłoni z pewnością przypadną do gustu kufle do piwa.  Ale to kiepski upominek dla miłośników joggingu. Dla tych panów lepiej wybierzmy bidony. Jeśli postawimy na prezenty personalizowane, możemy być pewni, że sprawią one jeszcze większą radość osobie, która go otrzyma.

Coraz więcej mężczyzn lubi spędzać czas na gotowaniu albo pieczeniu. Z pewnością doskonałym prezentem dla kucharzy-amatorów będą personalizowane fartuchy kuchenne. Przydadzą się w kuchni, ale także podczas wiosennych i letnich spotkań przy grillu. Dobrym pomysłem na prezent są także koszulki z zabawnymi napisami albo plakaty.

Oryginalnie pakujemy swój prezent

Jeśli już wybór prezentu, mamy za sobą – pora go zapakować. Z tym zadaniem o wiele lepiej często radzą sobie kobiety; panowie bardzo często idą na łatwiznę i kupują po prostu gotową, papierową torebkę prezentową. Okazuje się jednak, że pomysłów na fajne zapakowanie upominku jest mnóstwo. Dla tych, którzy nie mają czasu na misterne pakowanie mamy idealne rozwiązanie: worki na alkohol. Można w nie zapakować nie tylko butelkę wina. W worku na alkohol zmieści się na przykład bidon albo koszulka. Spakujemy do niego również kuchenny fartuch.

Za sto złotych,a czasem nawet za jeszcze mniejszą kwotę można kupić oryginalny prezent urodzinowy dla kolegi. Oryginalny kubek, kufle do piwa, termos dla miłośnika dalekich podróży rowerowych albo samochodowych: to tylko kilka pomysłów. Wiele oryginalnych upominków można bardzo szybko znaleźć w sklepach internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *