Najtrudniej wybrać prezent na Święta dla mamy. Dlatego dajemy kilka propozycji

Dlaczego mamom najtrudniej wybiera się prezenty? Ponieważ to właśnie im chce się sprawić największa radość i to właśnie one na pytanie „Co chciałabyś dostać pod choinkę?” odpowiadają „Nic wielkiego”. Jednak lata doświadczeń nauczyły nas, jak przygotować taki prezent, aby mama poczuła się doceniona i dopieszczona.

prezent na święta bożego narodzenia dla mamy

Najważniejsze jest poświęcenie uwagi

To najprawdziwsza prawda. Nikt tak nie docenia wkładu własnego, jak właśnie mama. Nie każda osoba posiada jednak umiejętności plastyczne. Poza tym, nawet najbardziej wyrozumiała mama po pewnym czasie po prostu znudzi się minimalistycznymi w swojej formie, świątecznymi kartkami. Co zatem zrobić?

Na ratunek przybywają personalizowane prezenty, najczęściej drobne, w postaci kubka, czy worka na alkohol (o nich jeszcze wspomnimy, ponieważ to świetne dopełnienie prezentu świątecznego) z dodatkową, nadrukowaną dedykacją. Takie prezenty robią prawdziwą furorę, o czym świadczą stale powiększające się oferty sklepów.

 

Prezent dla mamy pod choinkę nie musi być nudny!

Co powiesz na taką propozycję prezentu na Święta dla swojej mamy – butelka dobrego wina (np. owocowego – serdecznie polecamy truskawkowe) zapakowana w zdobiony worek z nadrukiem: „Najlepsze wino dla Najlepszej mamy”?

 

Albo co powiesz na to – biała, mięciutka poduszka z nadrukiem „Z mamy się nie wyrasta i kropka”?

Jak widzisz, personalizowany prezent dla mamy pod choinkę to świetne rozwiązanie co najmniej z kilku powodów. Przede wszystkim pozwala poczuć się wyjątkowo (a na to zasługują wszystkie nasze mamy, prawda?), nawet jeśli sam prezent jest drobnym upominkiem w postaci kubka na poranną kawę. Spójrz na to z tej strony – codzienna, poranna kawą stanie się fantastycznym i mile wspominanym rytuałem, jeśli doda się do niej kubek z nadrukowanymi wyrazami miłości, prawda?

 

Pochyl się nad wyborem prezentu na Święta dla mamy

Jeśli trafiłeś na ten poradnik, to znaczy, ze chcesz znaleźć idealny prezent świąteczny dla mamy. I wcale Ci się nie dziwimy. Pomysłów mamy mnóstwo, w tym:

  • kolorowy fartuch kuchenny/grillowy (w zależności jaką kuchnię preferuje Twoja mama),
  • puchate kapcie z nadrukowaną dedykacją,
  • bidon z nadrukowanym dowcipem (dla wyjątkowo aktywnych mam),
  • czy skarbonkę, z obowiązkowym nadrukiem celu, na który przeznaczone zostaną środki (np. wymarzone wakacje).

 

Tak, jak już wspominaliśmy – najważniejsze to dać ukochanej osobie do zrozumienia, że prezent wybrało się specjalnie dla niej, nieprzypadkowo. Najlepiej znasz swoją mamę i wiesz, co ją rozśmieszy, wzruszy, bądź skłoni do naturalnej refleksji – wykorzystaj to. Możemy Ci jeszcze podpowiedzieć, że czasem warto zaryzykować i pójść zupełnie inną drogą. Na przykład możesz znaleźć prezent na Święta Bożego Narodzenia dla mamy na tej stronie: https://suprizo.pl/prezent-na-swieta-dla-mamy-c4.

Tanie prezenty świąteczne dla mamy

W okresie przedświątecznym to prawdopodobnie najczęściej wystukiwane hasło na klawiaturach. Mamy nadzieję, że dzięki nam przybliżyłeś się do tego idealnego, wymarzonego prezentu, który sprawi, że na twarzy Twojej mamy pojawi się szczery uśmiech.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *