Prezent na kawalerski – pomysły

Jeśli przyjaciel lub dobry kumpel zamierza się żenić, z pewnością trzeba pomyśleć o „pożegnalnej” imprezie i o tym, jaki mu kupić prezent na wieczór kawalerski. Wbrew pozorom jest to trudne zadanie, ponieważ tak wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowego podarunku. Poniżej przedstawiamy kilka niebanalnych pomysłów na prezenty dla kolegi, które z pewnością go ucieszą, być może zaskoczą, a na pewno będą świetną pamiątką wieczoru.

Prezent na wieczór kawalerski – plakat

Wieczory kawalerskie to zazwyczaj pełne śmiechu i zabawy imprezy, podczas których przyszły pan młody może symbolicznie pożegnać się z dotychczasowym beztroskim życiem. Aby podkreślić charakter spotkania i sprawić, by kolega miło go wspominał, warto wręczyć mu humorystyczny prezent. Świetnym pomysłem jest więc personalizowany plakat, na którym można umieścić dowolny napis. Może on na przykład w zabawny sposób nawiązać do tego, co czeka przyszłego małżonka po zawarciu ślubu lub wyrażać gratulację ze zmiany stanu cywilnego. Taka pamiątka, pięknie oprawiona i powieszona na ścianie, może latami przypominać o udanej imprezie i o kolegach, którzy w niej uczestniczyli.

Praktyczne prezenty na wieczór kawalerski? Kufle do piwa i worki na alkohol!

Alkohol oraz wszelkie gadżety z nim związane to niezawodny podarunek dla każdego mężczyzny. Jeśli szukasz ciekawego prezentu na wieczór kawalerski, solidny kufel do piwa z zabawnym napisem będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę. Wymyśl jakiś zabawny tekst, albo umieść na nim po prostu imię przyszłego pana młodego.
To praktyczny gadżet, który kolega może używać przez wiele kolejnych lat i za każdym razem pijąc z niego piwo, wspominać udaną imprezę z kolegami przed ślubem. Jeśli natomiast wolisz wręczyć alkohol, opakuj go w personalizowany worek. Wykonany z materiału może być ozdobiony atrakcyjną grafiką, a dodatkowo także napisem. Zapakowana w nim ulubiona marka trunku z pewnością będzie panu młodemu lepiej smakować!

Pomysł na prezent na wieczór kawalerski – praktyczna koszulka

T-shirt z humorystycznym nadrukiem należy do kategorii prezentów, które sprawdzają się przy każdej okazji. Niemal dla każdego mężczyzny bawełniane koszulki stanowią podstawę garderoby, dlatego przyszły pan młody z pewnością doceni kolejną, szczególnie jeśli będzie wyjątkowa i otrzymana od najlepszych kumpli. Wykonany z wysokiej jakości bawełny T-shirt okolicznościowy na wieczór kawalerski z personalizowanym nadrukiem zapewne mu się spodoba i będzie przypominał o szalonej imprezie nawet przez kolejnych kilka lat. Szczególnie jeśli obok atrakcyjnej grafiki będzie na niej widniał zabawny napis nawiązujący do spotkania lub na przykład przyszłego życia małżeńskiego kolegi.

Jak widać, ciekawy prezent na wieczór kawalerski może być pomysłowy, zabawny i jednocześnie praktyczny, a także stanowić dla obdarowanego fajną pamiątkę z ostatniej beztroskiej zabawy przed zawarciem związku małżeńskiego. Wszystko dzięki możliwości personalizacji, która pozwala zamienić z pozoru banalny gadżet w podarunek wyjątkowy, dedykowany tylko i wyłącznie jednej osobie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *